Vana-Veerenni 7, Tallinn E-R 9 - 17:30 (+372) 646 2718

Meist

Hoiame kvaliteeti ja rõõmustame Sind tähtpäeval!

Pagari-Liisu on pereettevõte, mis tegutsenud Tallinnas juba pea 30 aastat, väärtustab kvaliteetset toorainet ning Saksa-Austria kohvikukultuuri. Eesmärk pakkuda ka täna tähistamiseks ja premeerimiseks väga heast toorainest soolast ja magusat nii koju, tööle kui ka argiõhtuseks väikseks kohvikõrvaseks.

Kõik sai alguse sellest, et ühel Eesti naisel oli sügaval nõukogude ajal unistus – avada oma kohvik. Temalt telliti kooke, isegi pulmatorte – memm tegi neid kodus rõõmuga. Tema tütar Liis töötas Tallinfilmis ning tegi memme unistuse teoks – tänu juhuslikule kohtumisele Lääne-Saksamaal elupõlise kondiitri Klaus Schostakitiga. Liis oli tema kondiitriärist vaimustuses, tuli tagasi ja avaski Vana-Veerennis saksa-austria parimaid traditsioone järgiva kondiitriäri – Pagari Liisu.h

Liisul on olnud õnne inimestega – pea 30 aasta jooksul on pagarid-kondiitrid vahetunud vähe ning tase väga hea. Täna aitab ka Liisu vennapoeg Peeter tehniliste küsimustega ning tootearenduses löövad kaasa kõik. Eesmärk on ajaga kaasas käia ning pakkuda nõudlikule maitsele ka tänapäevaseid uusi elamusi.

Meie eesmärk on olnud kõik need aastad pakkuda:
saksa-austria klassikalisi maitsed;
väga kvaliteetsest toorainest küpsetisi – päris või, värske kohupiim, ehtne vahukoor, Eesti jahu, sorts konjakit jm; sõbralikku suhtlust, et leida parim lahendus.

Magusat ei pea sööma palju, aga kui vahel maiustada, siis millegi väga heaga. Hoiame kvaliteeti ja rõõmustame Sind tähtpäeval!

perekond Veltmannid